geri dön

24 ŞUBAT CUMA GÜNÜ ST:18:30-20:30 ARASıNDA ODAMıZDA TDB AKADEMi-ADANA DiŞ HEKiMLERi ODASı iŞBiRLiĞi iLE BiLiMSEL ETKiNLiK YAPıLDı

Şubat 27, 2017 - Pazartesi günü
24 ŞUBAT CUMA GÜNÜ ST:18:30-20:30 ARASıNDA ODAMıZDA TDB AKADEMi-ADANA DiŞ HEKiMLERi ODASı iŞBiRLiĞi iLE BiLiMSEL ETKiNLiK YAPıLDı

Dt. Fatih Güler, “Dental implant etkin ve kesin çözümdür”

Odamız Başkanı Dt. Fatih Güler, ‘Bir Günde İmplant Uygulamalarında Güncel Yaklaşımlar’ konulu seminerde yaptığı konuşmada kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için dental implantlar en etkin ve kesin çözümdür dedi.

DT. FATİH GÜLER, “ÖRGÜTLÜLÜĞÜMÜZLE SİNERJİ YARATIYORUZ”

Bilimsel toplantı ve yarattıkları sinerji ile kendilerini yeniledikleri ve meslekte ilerlediklerini söyleyen Odamız Başkanı Dt. Fatih Güler, “Bu ilerlemelerimizi kliniklerimize, muayenehanelerimize yansıtarak emeğimizin karşılığını almaya çalışıyoruz. Bizler 3224 sayılı yasaya bağlı bir meslek örgütüyüz. Meslek ve meslektaşlarımızın geleceğinin önünü açacak çalışmalar yapmak ve haksız rekabetleri önlemek için yönetmeliklere uymamız gerekmektedir. Ortak sinerji ile ortak aklı bularak çalışmalarımıza yön veriyoruz. 18 bin diş hekiminin üye olduğu bir birliğin ortaya getirdiği kuruluş olan TTB Akademinin İmplantder ile yaptığı anlaşma sonucu konularında uzman akademisyenleri bizlerle buluşturuyor. Bizlerde onların tecrübelerinden yararlanıyoruz. Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için dental implantlar en etkin ve kesin çözümdür. Dental implantlar, kendi doğal dişlerimiz gibi görünür ve aynı fonksiyonları yerine getirir. Bu gün implanta güncel yaklaşacak olan değerli hocamız Dr. Cem Dergin’e ve geldiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

DR. CEM DERGİN, “İMPLANTTA STABİLİZİTE ÖNEMLİ”

Klinik tecrübeleri ile yaptığı vakaları katılımcılarla paylaşan Dr. Cem Dergin, “Artık her şey dijitalize olmaya başladı. Rekabeti reklamla değil, bilimsel içeriğimizle yapmalıyız. Alt yapımızı güçlendirmeliyiz. Diş hekimliği bence her zaman butik olmalı diye düşünüyorum. Artık dünya çok hızlı. Türkiye de de öyle. İnsanlar biran önce dişlerine kavuşmak istiyor. İmajının bozulmasını istemiyor. İmplantları erken yükleyebilmek için stabilizite çok önemli. ” Diyerek hangi şartlarda ve sürede implantların yükleneceğine dair bilgilerini slayt sunum yaparak katılımcı diş hekimleriyle paylaştı.