geri dön

22 TEMMUZ 2013 TARiHiNDE MESLEKTAŞLARıMıZ, ODAMıZıN DÜZENLEDiĞi iFTAR YEMEĞiNDE BiRARAYA GELDi

Temmuz 25, 2013 - Perşembe günü
22 TEMMUZ 2013 TARiHiNDE MESLEKTAŞLARıMıZ, ODAMıZıN DÜZENLEDiĞi iFTAR YEMEĞiNDE BiRARAYA GELDi

DİŞHEKİMLERİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

 

Adana Dişhekimleri Odası(ADO) üyelerine iftar yemeği verdi.

 

İftar yemeğine Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman, ikinci Başkan Dt. Hasan Boğa, Genel Sekreter Dt. Fatih Güler, yönetim kurulu üyeleri Elif Figen Koçak, İzzettin Çamurdan, dişhekimleri, aileleri ile TDB MYK Üyesi Dr. Dt. Serdar Ak ve Çukurova Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz katıldı.

 

ALLAH ORUÇLARINIZI KABUL ETSİN

Baba Onbaşı Restoranda düzenlenen iftar öncesinde kısa bir konuşma yapan Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman,"Odamızın geleneksel olarak her yıl düzenlediği iftar yemeğimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Hepinizin ramazanı mübarek olsun, Allah oruçlarınızı kabul etsin. Görüyorum kamu'da çalışan, üniversite'de çalışan, özel'de çalışan meslektaşlarımız hep beraber bir aradayız. Bu beraberlikten çok mutluyum. İnşallah her yıl bu mübarek ay'da yine bir araya geliriz. Bu birliktelik ve beraberliğimiz inşallah bu güzel bu anlamlı günde daha da kuvvetlenir. Hem dişhekimlerinin hem de halkımızın ağız diş sağlığı problemlerini çözmede bize güç ve kuvvet verir. Ben Ramazan ayının tüm İslam alemi ve Müslüman kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını temennisi ile hayırlı iftarlar diliyorum" diye konuştu.

Ezanın okunmasıyla birlikte dualar edilerek oruçlar açıldı. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde bir araya gelen dişhekimleri yönetim kuruluna güzel etkinlik için çok teşekkür ederek, her zaman desteklerini sürdüreceklerini belirttiler.