geri dön

15 Haziran Çarşamba Günü Seyhan Otel'inde iftar Yemeği Düzenlendi

Haziran 20, 2016 - Pazartesi günü
15 Haziran Çarşamba Günü Seyhan Otel'inde iftar Yemeği Düzenlendi


Dt. Fatih Güler, “Allah herkesin orucunu kabul etsin”

Oda Başkanımız Dt. Fatih Güler, Adana Seyhan Otelinde düzenledikleri iftar yemeğinde “Allah herkesin orucunu kabul etsin” dedi.

RAMAZAN AYI PAYLAŞMA AYIDIR
Odamız yöneticileri, dişhekimleri ile ailelerinin katıldığı iftar yemeği sonrası konuşan Oda Başkanımız Dt. Fatih Güler, “Ramazan ayı hoşgörü ayıdır. Ramazan ayı dostluğu pekiştirme ayıdır. Ramazan ayı paylaşma ayıdır. Bizde Nucleos Dental’ın katkılarıyla bu iftarı geleneksel hale getirdik. Allah herkesin orucunu kabul etsin. Bu anlamda meslektaşımız Yakup Andaç’a çok teşekkür ediyoruz. Allah tüm insanların sofrasının bereketini arttırsın” dedi.

‘HAYATTA BEN EN ÇOK BABAMI SEVDİM’
Yeni yönetmelik konusuna da değinen Başkanımız Dt. Fatih Güler, “1 Haziranda uygulanması beklenen ve her şeyi hazır olan yeni yönetmelik Sağlık Bakanı’nın değişmesi sonucu maalesef ortada kaldı. Akibeti belli değil” diyerek “biz diş hekimleri odası olarak meslektaşlarımızla dayanışma ve birlik beraberlik üzerine kurulu felsefemiz var. Meslektaş deyiminin karşılığı: meslek erbaplarının kardeşliği, dayanışması üzerinedir. Meslek ve kardeş dayanışmasını biz ön planda tutuyoruz. Bunu da meslektaşlarımızın iyi-kötü günlerinde yanlarında durarak hiç bir ayrım fark gözetmeden ortaya koymaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Başkanımız Dt. Fatih Güler, Babalar Günü münasebetiyle başta şehit babaları olmak üzere tüm babalara Can Yücel’in ‘Hayatta Ben Hayatta En Çok Babamı Sevdim’ şiirini okuyarak hediye etti.